Serie C: nem tud hibázni a Reggiana és a Modena

Szerző: Adamo

Az olasz harmadosztály (Serie C) idei utolsó, 20. fordulójának szerdai játéknapján a kora esti órákban újabb találkozókra került sor.

A B csoport két éllovasa ezúttal sem hibázott: a Reggiana továbbra is veretlen, a Modena pedig egymást követő 12. (!) mérkőzését nyerte meg. A két romagnai rivális változatlanul azonos pontszámmal vezeti a csoportot 9 pont előnnyel a délutáni mérkőzések közt hibázó Cesena előtt. A Virtus Entella az idegenbeli diadalával fellépett a negyedik helyre, miután a Pescara és az Ancona-Matelica döntetlent játszott egymással, így hátráltak az 5-6. helyre.

A C csoport egyetlen 18 órai összecsapásán a Latina hosszú időn át emberelőnyben játszva győzte le a Palermót egy végül három piros lapot hozó mérkőzésen.

Emlékeztetőül: a keddi mérkőzések eredményei.